DLA ODWIEDZAJĄCYCH

  


Podczas targów Intec, obecnie jednej z wiodących branżowych imprez targowych w Niemczech, prezentowana jest najnowsza oferta obrabiarek, maszyn specjalnych, narzędzi, maszyn specjalnych, frezarek, tokarek, komponentów maszyn, systemów laserowych oraz obróbce materiałowej. Swoje stoiska posiadają wszyscy wiodący producenci z Niemiec oraz Włoch, Japonii, Austrii, Polski i Szwajcarii. Z uwagi na fakt, że w 2019 roku intec będą w Niemczech pierwszą najważniejszą imprezą targową dla branży budowy maszyn specjalnych i obrabiarek, obecność na targach jest dla producentów maszyn i narzędzi idealną platformą do prezentacji swojej najnowszej oferty. To właśnie w Lipsku większość z nich prowadzi rozmowy handlowe ze stałymi klientami i pozyskuje nowych kontrahentów.
Dla zakładów obróbki mechanicznej targi intec stanowią natomiast okazję do decyzji odnośnie zakupu nowych linii produkcyjnych, maszyn, obrabiarek, czy narzędzi.

Na bieżąco będziemy Państwa informować o możliwości odwiedzenia targów Intec 2019.

 


 

 


NAJNOWSZA INFORMACJA PRASOWA

Ogromne zainteresowanie lipskim duetem przemysłowym Intec i Z 2019

  Na niemal rok przed targami liczba zgłoszonych wystawców na targi Intec i Zuliefermesse jest imponująca. Zapowiada to nie tylko udaną imprezę, ale również potwierdza, jak ważne dla branży jest spotkanie w Lipsku. Tak duża liczba zgłoszonych firm pozwala na rozpoczęcie lokalizacji na halach już w kwietniu tego......