DLA ODWIEDZAJĄCYCH

  


Podczas targów Intec, obecnie jednej z wiodących branżowych imprez targowych w Niemczech, prezentowana jest najnowsza oferta obrabiarek, maszyn specjalnych, narzędzi, maszyn specjalnych, frezarek, tokarek, komponentów maszyn, systemów laserowych oraz obróbce materiałowej. Swoje stoiska posiadają wszyscy wiodący producenci z Niemiec oraz Włoch, Japonii, Austrii, Polski i Szwajcarii. Z uwagi na fakt, że w 2019 roku intec będą w Niemczech pierwszą najważniejszą imprezą targową dla branży budowy maszyn specjalnych i obrabiarek, obecność na targach jest dla producentów maszyn i narzędzi idealną platformą do prezentacji swojej najnowszej oferty. To właśnie w Lipsku większość z nich prowadzi rozmowy handlowe ze stałymi klientami i pozyskuje nowych kontrahentów.
Dla zakładów obróbki mechanicznej targi intec stanowią natomiast okazję do decyzji odnośnie zakupu nowych linii produkcyjnych, maszyn, obrabiarek, czy narzędzi.

Na bieżąco będziemy Państwa informować o możliwości odwiedzenia targów Intec 2019.

 


 

 


NAJNOWSZA INFORMACJA PRASOWA

Duet targów przemysłowych Intec i Zuliefermesse umacnia swoją pozycję na rynku – wzrost liczby odwiedzających

Tegoroczną edycję duetu targowego Intec i Zuliefermesse odwiedziło 24 200 specjalistów z branży z 35 krajów (2015: 23 500 odwiedzających z 35 krajów), natomiast aktualna oferta produktów i usług dla branży obróbki metali oraz branży poddostawczej zaprezentowana została przez 1 382 wystawców z......