AKTUALNOŚCI

Wiodące targi przemysłowe w Niemczech

W marcu 2017 roku odbędzie się 14-sta edycja Międzynarodowych Targów Poddostawców Zuliefermesse oraz 16-sta edycja Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Technologii i Automatyzacji Produkcji Intec. Obie imprezy targowe organizowane są w cyklu dwuletnim i stanowią wiodącą w Europie platformę B2B dla szeroko pojętej branży przemysłowej.

Targi Zuliefermesse oraz Intec tworzą profesjonalną platformę prezentacji wszystkich etapów produkcji przemysłowej - od narzędzi, części, komponentów i usług produkcyjnych poprzez obrabiarki, centra obróbcze, linie produkcyjne, aż po automatyzację produkcji. Ponad 1.430 wystawców z 33 krajów oraz 23.500 odwiedzających z 35 krajów to wielki potencjał do nawiązywania nowych międzynarodowych kontaktów kooperacyjnych oraz doskonała okazja do skutecznego promowania własnego przedsiębiorstwa na rynku europejskim.

W ostatniej edycji targów Zuliefermesse, która miała miejsce w roku 2015, udział wzięło 14-stu wystawców z Polski, m.in. takie firmy jak: Taskoprojekt Sp. z o.o., GUMA Wojciech Majka, Kuźnia Sułkowice S.A., Zakład Wytwarzania Artykułów z Gumy „DanGum", Vigor Sp. z o.o., Tobzamer s.c., Totalproduction, P.P. Cezar, Segepo-Refa Sp. z o.o., Dolzamet Sp. z o.o., Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.. Na targach Intec swoją ofertę zaprezentowało 7-miu wystawców z Polski: RAIS-TOOLS Sp. z o.o., FCPK Bytów Sp. z o.o., Pafana, Narzędzia Skrawające Tools, Klaster Innowacyjnych Technologii w Wytwarzaniu Cinnomatech, TechTeam oraz Fabryka Narzędzi Fanar.

Wyniki targów Zuliefermesse 2015:

379 wystawców z 19 krajów
34 % wystawców spoza Niemiec
14 wystawców z Polski
10.300 m2 powierzchni wystawienniczej

Wyniki targów Intec 2015:

1.054 wystawców z 26 krajów
7 wystawców z Polski
51.300 m2 powierzchni wystawienniczej
23.500 odwiedzających z 35 krajów na targach Intec oraz Zuliefermesse


Tradycyjnie już, podczas targów odbywa się CONTACT Business Meetings - Międzynarodowa Giełda Kooperacji organizowana przez europejską sieć Enterprise Europe Network i Izbę Przemysłowo-Handlową w Lipsku. Udział dla wystawców jest bezpłatny. Udział w giełdzie stanowi dodatkową szansę na pozyskanie nowych kontaktów biznesowych z przedsiębiorcami z Europy. Zgłoszenia na giełdę przyjmowane są na kilka miesięcy przed targami, następuje ich weryfikacja i kojarzenie partnerów do rozmowy. Umówione rozmowy odbywają się w specjalnie wydzielonym miejscu na terenach targowych.


Już teraz zapraszamy wszystkich zainteresowanych udziałem w targach Intec lub Zuliefermesse do zgłoszenia swojego udziału - formularze zgłoszeniowe.


 


NAJNOWSZA INFORMACJA PRASOWA

Wiodące w Europie targi obróbki metali zapraszają polskie firmy

  W dniach od 5 do 8 lutego 2019 roku w Lipsku odbędzie się kolejna edycja duetu targowego Intec i Zuliefermesse, stanowiąca pierwszą istotną w przyszłym roku w Europie platformę spotkań targowych dla branży obróbki metali, maszynowej oraz poddostawczej. Dla polskich wystawców oraz odwiedzających udział w tym......