AKTUALNOŚCI

On-line: interaktywny plan hal i lista wystawców targów Intec 2019


Kolejna edycja targów Intec, która odbędzie się na początku lutego 2019 roku, będzie pierwszą najważniejszą imprezą targową światowego przemysłu obróbki metali. Od 1 sierpnia br. na stronie internetowej targów dostępny jest interaktywny plan hal oraz wstępna lista wystawców.

Na pół roku przed imprezą powierzchnia targów Intec jest prawie w pełni zagospodarowana. Firmy nadal zainteresowane udziałem jako wystawca mają możliwość zapoznania się z wolnymi stoiskami poprzez kliknięcie w interaktyny plan hal i wybór jednej z trzech hal. Wstępna lista wystawców daje obraz o już zgłoszonych firmach.

Obecnie trwa lokalizacja stoisk na równolegle odbywających się Międzynarodowych Targach Poddostawców Zuliefermesse. Wszystkie firmy, planujace swój udział w tej imprezie, zapraszamy do rychłego przesyłania formularzy zgłoszeniowych.

 


NAJNOWSZA INFORMACJA PRASOWA

Wiodące w Europie targi obróbki metali zapraszają polskie firmy

  W dniach od 5 do 8 lutego 2019 roku w Lipsku odbędzie się kolejna edycja duetu targowego Intec i Zuliefermesse, stanowiąca pierwszą istotną w przyszłym roku w Europie platformę spotkań targowych dla branży obróbki metali, maszynowej oraz poddostawczej. Dla polskich wystawców oraz odwiedzających udział w tym......