AKTUALNOŚCI

Intec 2021 - rozpoczęliśmy przyjmowanie zgłoszeń wystawców

Rozpoczęły się przygotowania do 18-stej edycji wiodących w Europie targów branży metalowej i maszynowej. Zainteresowane firmy od dziś mogą uzupełniać formularze zgłoszeniowe.  

Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Technologii i Automatyzacji Produkcji Intec należą do grona wiodących imprez wystawienniczych dla przemysłu metalowego i maszynowego w Europie. Swoim zakresem tematycznym obejmują m.in. maszyny, obrabiarki, zautomatyzowane systemy produkcyjne, robotykę, technologię laserową, narzędzia precyzyjne, spawalnictwo, przyrządy, technikę pomiarową oraz narzędzia i formy, a także kompleksową ofertę dedykowaną zaawansowanym technologiom obróbki metali. 

Podczas ostatniej edycji targów Zuliefermesse oraz Intec w 2019 roku obecnych było 1 324 wystawców z 31 krajów oraz 24 400 odwiedzających z 41 krajów.

Formularze zgłoszeniowe dostępne są od dzisiaj on-line. W przypadku pytań, prosimy o kontakt z firmą Targi Lipskie Polska Sp. z o.o

 


NAJNOWSZA INFORMACJA PRASOWA

Wiodące w Europie targi obróbki metali zapraszają polskie firmy

  W dniach od 5 do 8 lutego 2019 roku w Lipsku odbędzie się kolejna edycja duetu targowego Intec i Zuliefermesse, stanowiąca pierwszą istotną w przyszłym roku w Europie platformę spotkań targowych dla branży obróbki metali, maszynowej oraz poddostawczej. Dla polskich wystawców oraz odwiedzających udział w tym......