INFORMACJE OGÓLNE


  


W dniach od 7 - 10 marca 2017 roku odbędzie się 16-sta edycja Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Technologii i Automatyzacji Produkcji Intec. W roku 2016 targi Intec będą pierwszą największą imprezą targową dla przemysłu metalowego, branży budowy maszyn specjalnych i obrabiarek oraz automatyzacji produkcji. Wśród wystawców obecni są wiodący międzynarodowi producenci narzędzi, urządzeń oraz technologii i usług w zakresie innowacyjnych technik produkcyjnych i obrabiarek.

W tym samym terminie będzie miała miejsce 14-sta edycja Międzynarodowych Targów Poddostawców Zuliefermesse. Targi te są wiodącym w Europie wydarzeniem dla branży metalowej i przedsiębiorstw poddostawczych dla przemysłu i motoryzacji. Do grona wystawców należą producenci części, komponentów i modułów m.in. dla motoryzacji, sektora budowy maszyn, urządzeń i narzędzi, elektroniki, elektrotechniki, medycyny, przemysłu optycznego, lotniczego i tworzyw sztucznych oraz maszyn rolniczych, pojazdów szynowych i instalacji energetycznych. 

Wspólny termin targów Intec oraz Zuliefermesse stwarza wiele istotnych efektów synergii. Ponad 1.050 wystawców z 25krajów oraz 23 500 odwiedzających z branży to wielki potencjał nawiązania nowych międzynarodowych kontaktów kooperacyjnych i skutecznej na międzynarodowym rynku.

 


NAJNOWSZA INFORMACJA PRASOWA

Targi Intec i Zuliefermesse 2017 - bogata tematyka programu konferencji

  Przemysł przyszłości tematem przewodnim  Podczas najbliższej edycji duetu targowego Intec i Zuliefermesse przedstawiona zostanie aktualna oferta produktów i usług dla branży obróbki metali oraz branży poddostawczej. Organizowana w dniach od 7 do 10 marca przez Targi Lipskie (Leipziger Messe GmbH), pierwsza......