DLA ODWIEDZAJĄCYCH

  


Podczas targów Intec, obecnie jednej z wiodących branżowych imprez targowych w Niemczech, prezentowana jest najnowsza oferta obrabiarek, maszyn specjalnych, narzędzi, frezarek, tokarek, komponentów maszyn, systemów laserowych oraz obróbki materiałowej. Swoje stoiska posiadają wszyscy wiodący producenci z Niemiec oraz Włoch, Japonii, Austrii, Polski i Szwajcarii. Z uwagi na fakt, że w 2021 roku Intec będą w Niemczech pierwszą najważniejszą imprezą targową dla branży budowy maszyn specjalnych i obrabiarek, obecność na targach jest dla producentów maszyn i narzędzi idealną okazją do prezentacji swojej najnowszej oferty. To właśnie w Lipsku większość z nich prowadzi rozmowy handlowe ze stałymi klientami i pozyskuje nowych kontrahentów.
Dla zakładów obróbki mechanicznej targi Intec stanowią natomiast okazję do decyzji odnośnie zakupu nowych linii produkcyjnych, maszyn, obrabiarek czy narzędzi.

Na bieżąco będziemy Państwa informować o możliwości odwiedzenia targów Intec 2021.

 


 

 


NAJNOWSZA INFORMACJA PRASOWA

Wiodące w Europie targi obróbki metali zapraszają polskie firmy

  W dniach od 5 do 8 lutego 2019 roku w Lipsku odbędzie się kolejna edycja duetu targowego Intec i Zuliefermesse, stanowiąca pierwszą istotną w przyszłym roku w Europie platformę spotkań targowych dla branży obróbki metali, maszynowej oraz poddostawczej. Dla polskich wystawców oraz odwiedzających udział w tym......