PROGRAM   


 

Targi Intec to okazja do wzięcia udziału w konferencjach, warsztatach oraz panelach dyskusyjnych z udziałem międzynarodowych specjalistów, a także możliwości zdobycia nowej wiedzy, networkingu i nawiązania interesujących kontaktów biznesowych.

Sympozja i konferencje - stanowią źródło najnowszej wiedzy, transferu informacji oraz nowych kontaktów biznesowych.

CONTACT Business Meeting - międzynarodowa giełda kooperacji organizowana przez europejską sieć enterprise europe network.

Prelekcje wystawców - krótkie wystąpienia prezentujące wiodące rozwiązania technologiczne dla produkcji i branży metalowej.

Wystawy specjalne 
 - w 2019 roku tematami wystaw były: „Produkcja przyrostowa + hybrydy - wprowadzanie nowych technologii produkcyjnych", „Sensoryka - na drodze ku inteligentnym produktom, rozwiązaniom, trendom" oraz cyfryzacja, smart production, jak i nowe koncepcje mobilności w aspekcie techniki napędowej oraz jej oddziaływanie na produkcję przemysłową oraz przemysł poddostawczy. 

Wkrótce więcej szczegółów o programie na rok 2021.

 

 

 NAJNOWSZA INFORMACJA PRASOWA

Wiodące w Europie targi obróbki metali zapraszają polskie firmy

  W dniach od 5 do 8 lutego 2019 roku w Lipsku odbędzie się kolejna edycja duetu targowego Intec i Zuliefermesse, stanowiąca pierwszą istotną w przyszłym roku w Europie platformę spotkań targowych dla branży obróbki metali, maszynowej oraz poddostawczej. Dla polskich wystawców oraz odwiedzających udział w tym......